גלאוקומה וקטרקט, פרופ' איתן בלומנטל | כיצד קובעים תור למרפאתו של פרופ' בלומנטל?

קביעת תור

שימו לב: תורים לפרופ' בלומנטל יתאפשרו אך ורק לצורך ניתוח גלאוקומה (ולא לאבחון, מעקב, טיפול או לייזר).  להלן ההסבר:

פרופ' בלומנטל משמש בתפקיד מנהל מחלקת עיניים בביה"ח רמב"ם בחיפה.
במסגרת תפקידו, רוב זמנו מוקדש לניהול המחלקה ולצדדים הארגוניים הרפואיים והמחקריים של צוות הרופאים של מחלקת-העיניים של רמב"ם.  עקב כך מוגבלת עבודתו הקלינית האישית לניתוחי גלאוקומה ולניתוחי קטרקט מורכבים.  הכל במסגרת בית-החולים.  לכן, אין לו מרפאה ציבורית ואף לא מרפאה פרטית.  החולים היחידים שיקבע להם תור ישיר לפרופ' בלומנטל הינם חולים הזקוקים לניתוח גלאוקומה, ניתוח שיבוצע ברפואה הציבורית.

במידה ואובחנתם כזקוקים לניתוח גלאוקומה, ניתן ליצור קשר עם מזכירתו כדי לתאם בדיקה לפני ניתוח.  לצערו, לא יתאפשר לפרופ' בלומנטל לראות חולים הזקוקים לאבחון, טיפול, חוות דעת, ייעוץ או טיפול לייזר.  פרופ' בלומנטל מקווה שתקבלו זאת בהבנה, זהו שינוי הנובע מרצונו לבנות ולנהל מחלקת עיניים חזקה ומובילה בצפון הארץ, שתשרת עשרות אלפי חולים הזקוקים לרפואת-עיניים מקצועית וראויה.  ולשם כך בחר פרופ' בלומנטל לעבור למשרת ניהול, ולהשקיע את מלוא זמנו לטובת מטרה ראויה זו.

במידה ואובחנתם כזקוקים לניתוח גלאוקומה, תוכלו ליצור קשר ישירות עם מזכירתו של פרופ' בלומנטל כדי לתאם בדיקה לפני ניתוח, שבסיומה ייקבע מועד לניתוח, שיבוצע בבית-החולים רמב"ם, בחיפה.

מזכירתו של פרופ' בלומנטל,

טלפון04-777-2668

בימים א' – ה', בין השעות 8:00 בבוקר ועד השעה 15:00 אחה"צ

(ניתן להשאיר הודעה עם שם ומספר הטלפון שלכם במשיבון, ונחזור אליכם)

פקס: 04-777-2142

לחצו כאן להדפסת דף זה

 השתלות שיניים    אביזרי בטיחות לבית