גלאוקומה וקטרקט, פרופ' איתן בלומנטל | מה באתר?

מה באתר?

ברוכים הבאים לאתר הגלאוקומה והקטרקט של פרופ' איתן בלומנטל, מנהל מחלקת עיניים במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

גלאוקומה: אתר זה מכיל אינפורמציה מעמיקה על הנושאים הבאים: אבחון וטיפול בגלאוקומה, הטיפול התרופתי להורדת לחץ תוך-עיני, טיפול לייזר לגלאוקומה (אירידוטומיה, טרבקולופלסטיה, SLT) והטיפול הניתוחי בגלאוקומה, הכולל ניתוח פילטרציה (טרבקולקטומיה) והשתלת מנקז.  פרקים נוספים כוללים: כיצד נכון לטפטף טיפות עיניים, שדות ראיה, הדמייה בגלאוקומה, שאלות ותשובות, ועוד.

קטרקט: מהו קטרקט, כיצד מאבחנים קטרקט, האם ניתוח קטרקט קשה?, מהם הסיכונים והסיבוכים העלולים להתרחש בהקשר לניתוחי קטרקט, מה מבצע המנתח במהלך הניתוח, מה יקרה ביום הניתוח? וכיצד נראה חדר-הניתוח מבפנים?

וידאו: בסרטונים אלו תוכל לצפות בפרופ' בלומנטל מסביר מגוון רחב של נושאים, המקובצים בשני פרקים: סרטי וידאו בנושא גלאוקומה, סרטי וידאו בנושא קטרקט.

אינפורמציה נוספת: הכוללת את מחקריו ופיתוחיו של פרופ' בלומנטל, ותשובות לשאלות כגון: מדוע מקבלים לעיתים 3 תשובות שונות כאשר נבדקים ע"י 3 רופאים שונים?,  מדוע יש צורך להרחיב את האישון בבדיקת עיניים?  וכיצד להשתמש בתבונה בביטוחים המשלימים והפרטיים בבחירת רופא מנתח.

מחלות עיניים אחרות: אתר זה כולל הסברים למספר רב של מחלות עיניים ומצבים שכיחים נוספים, ביניהם: הצורך במשקפי קריאה, קוצר ראיה, רוחק ראיה, מחלות של הקרנית (כגון השתלת קרנית), מחלות רשתית (כגון ניוון מקולרי גילי והפרדות רשתית), והפרעות ראיה הדורשות משקפיים.


אתר זה מספק אינפורמציה והסברים מעמיקים בנושא גלאוקומה, קטרקט, ומחלות עיניים שכיחות אחרות.  כל החומר באתר זה נכתב אישית על-ידי פרופ' בלומנטל, מנהל מחלקת עיניים בבית-החולים רמב"ם בחיפה.  במידה ותבחרו, ניתן ליצור עמנו קשר, ולתאם ביקור במרפאתו של פרופ' בלומנטל.

אני מאחל לכם הרבה בריאות.

 השתלות שיניים    אביזרי בטיחות לבית