גלאוקומה וקטרקט, פרופ' איתן בלומנטל | מראה אתר האינטרנט הזה לאורך השנים: HTML, ASP, WordPress

מראה אתר האינטרנט הזה לאורך השנים: HTML, ASP, WordPress

האתר הושק לראשונה בשנת 2003, כשלוש שנים לאחר חזרתי מתת-ההתמחות בארה"ב.  קדמה להשקה שנה של כתיבה ואיסוף חומר מקורי, ופרסום ספר על קטרקט וגלאוקומה.  האתר מורכב מחומרים מקוריים בלבד (הן הטקסטים והן התמונות) שלהם זכויות יוצרים מלאות.
מאז ההשקה ועד היום פועלים זה לצד זה אתר עברי ולצידו אתר אנגלי הזהה בתכנים.  הורסיה הראשונה של האתר הכילה כ- 20% (חמישית) מהיקף החומר שקיים היום באתר.  מאז ועד היום נוספים בהתמדה חומרים, תכנים ותמונות חדשות, ולאחרונה גם סרטי וידאו.

האתר הראשון נכתב בשפת התכנות הרווחת באותה התקופה: HTML, שלה יכולות גרפיות מוגבלות למדי:

First Website- HTML- homepage
הגרסה השניה של האתר, עלתה לאויר מספר שנים אחר-כך, ונכתבה בשפת ASP.  הגרפיקה שופרה ועימה יכולות האתר, המורכבות והגמישות, כמו גם הגדלה משמעותית בכמות התמונות:

Second Website- ASP- homepage
גרסת האתר הנוכחי עלתה לאוויר ב 2011, וכללה שינויים מרחיקי לכת, כשבראשם מעבר משפת תכנות ל: CMS: Contact Management System המבוססת על פלטפורמת WordPress.
שינוי זה איפשר העלאת תכנים ושילובם בתוך האתר בפורמט אחיד ועם זאת מתוחכם וגמיש.  הועלו סרטי וידאו שהוסרטו באולפן והוספו מאות תמונות המדגימות מחלות ומצבים קליניים.  כמות הטקסט וההסברים גדלה משמעותית, כמו גם מגוון הנושאים שמבוארים באתר.  קושרו לאתר כל המאמרים שפורסמו ע"י פרופ' בלומנטל (כטקסט מלא) עם יכולת הורדה והדפסה, והורחב הפרק מידע לרופאים.  למרות שכבר במתקונתו הנוכחית מכיל האתר כמות חומר רבה על קטרקט וגלאוקומה, ממשיך פרופ' בלומנטל והצוות הטכני בראשותו להוסיף תכנים, תמונות, סרטים ואינפורמציה בעלת עניין לציבור החולים במחלות אלו ובני משפחותיהם, בין אם מטופלים ע"י פרופ' בלומנטל, ובין אם מטופלים ע"י רופאים אחרים, בארץ ובחו"ל:

Current Website - WP

 השתלות שיניים    אביזרי בטיחות לבית