גלאוקומה וקטרקט, פרופ' איתן בלומנטל

פרופ' בלומנטל

אודותינו

Prof. Eitan Blumenthal and one of the laser devices

פרופ’ איתן בלומנטל מנהל את מחלקת העיניים בבית-החולים רמב”ם שבחיפה ומתמחה בניתוחי גלאוקומה וקטרקט. חולים מורכבים ושגרתיים מופנים ופונים למחלקת העיניים ברמב”ם מכל רחבי הארץ, ואף מחוצה לה.  במחלקה צוות גדול של רופאים המתמחים בכל תחומי רפואת-העיניים.

חולים הזקוקים לניתוח, הזרקה, טיפול לייזר, אבחון וטיפול תרופתי פונים אלינו מכל רחבי הארץ כדי להיות מטופלים במחלקת-העיניים ברמב”ם.  אם גם אתה מעוניין להיות מטופל או מנותח אצלנו, תוכל לתאם ביקור במרפאת המומחים של מחלקת עיניים, ובמידת הצורך לעבור ניתוח בבית-החולים רמב”ם.

לחצו כאן למידע נרחב ומעמיק במגוון נושאים הקשורים ל- גלאוקומה ול- קטרקט.

Prof. Eitan Blumenthal examines a patient

חדר בדיקה במרפאת עיניים ובו נראה מכשיר הנקרא מנורת-סדק המשמש לבדיקת עיניים. זהו המכשיר העיקרי שאיתו רופא העיניים מאבחן מחלות עיניים.

Surgeon during cataract surgery

מבט לתוך חדר-ניתוח עיניים המראה כיצד מתנהל ניתוח כגון ניתוח קטרקט או גלאוקומה. בתמונות ניתן לראות את המנתח, את העוזר-מנתח ואת המיקרוסקופ המשמש לניתוח. לידיעה: החולה שוכב בתחתית התמונה- מכוסה כולו בסדין נייר כחול כשרק העין “מציצה” דרך הסדין.

אבחנה

אתר זה נכתב ע”י פרופ’ איתן בלומנטל. באתר תמצאו אינפורמציה מעמיקה על האבחון והטיפול בגלאוקומה ובקטרקט. האינפורמציה באתר איננה תחליף לייעוץ רפואי.